Müşteri Sözleşmesi

Müşteri Sözleşmesi


Bu sözleşme sipariş formunu dolduran müşteri için ödeme adımına geçmeden sunulur. Müşteri okuyup kabul ettikten sonra ödeme adımına geçer. Ödeme işlemi tamamlandığında sözleşme alıcı ve satıcının arasında elektronik ortamda kabul edilmiş sayılacaktır.

Madde 1


takipcixl.com verilen siparişleri elektronik ortamda tamamlamaktadır. Her hangi bir kargo süreci bulunmamaktadır. Ürünler dijital ürün statüsünde satılmaktadır. Bu bağlamda takipcixl.com verilen siparişleri elektronik ortamda tamamlamak zorundadır.

Madde 2


Verilen tüm siparişlerde, kullanıcı adı veya link bilgisinin doğruluğu müşteri sorumluluğundadır. Hatalı kullanıcı adları ve linklerde, eğer girilen bilgilere bağlı hesap varsa sipariş ilgili hesapa gider ve düzeltimi yapılamaz. Ancak girilen kullanıcı adı veya linke bağlı her hangi bir hesap yoksa, müşteri takipcixl.com’a ulaşarak bu işlemin düzeltilmesini sağlayabilir.

Madde 3


Siparişlerin sorunsus teslimatı için hesap gizlilik statüsünün herkese açık konumda olması gerekir. Sipariş verilirken hesap gizliyse takipcixl.com müşteriye ulaşarak hesabını herkese açık konuma alması gerektiğini haberdar eder. Müşteriden gelecek bilgiye göre işlemler başlatılır. Ancak sipariş işlemdeyken  hesabın gizliye alınması durumunda sipariş tamamlandı konumuna geçer ve eksik atım olsa bile ücret iadesi yapılamaz.

Madde 4


İşlemde olan bir sipariş için kullanıcı adı veya link değiştirilmesi yapılamaz. Aksi durumda sipariş tamamlandı konumuna alınır ve eksiklik olsa dahi iadesi sağlanamaz.

Madde 5


Siparişlerin sorunsuz teslimatı adına hesaplarda yaş ve lokasyon kısıtlaması olmamalıdır. Bu tarz siparişlerde eksik gönderim yaşanabilir. Ancak iadesi yapılamamaktadır.

Madde 6


İşlemde olan bir sipariş için hesabı kapatmak, paylaşımı silmek, paylaşımı arşivlemek vb. tüm sistem işleyişine aykırı durumlarda sipariş tamamlandı konumuna alınır ve iade sağlanamaz. Aynı şekilde takipcixl.com üzerinde işlemde olan bir siparişiniz için farklı yerden sipariş verilmesi yasaktır. Bu durumda hangi sistemin ne kadar attığını anlayamayacağımız için eksik atım olabilir. İadesi veya telafisi yapılamaz.

Madde 7


+18 hesaplar, yasa dışı bahis siteleri, kumar siteleri, ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı hesaplara sipariş girilmesi kesinlikle yasaktır. Bu tarz bir durumun tesbiti halinde sipariş tamamlandı yapılacak ve iadesi gerçekleştirilemeyecektir.

Madde 8


Paketlerin ortalama teslimat süreleri paket açıklamalarında belirtilmektedir. Instagram, Facebook, YouTube, Twitter, Tiktok gibi sosyal medya platformlarının yapacağı güncellemeler, sipariş yoğunluğu ve sistemsel bakımlarda siparişlerin teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu noktada takipcixl.com en geç 30 iş günü içerisinde siparişi teslim etmekle yükümlüdür. Bu süreç çerçevesinde teslim edilemeyen siparişlerde, kullanıcı siparişin kalan kısmını iade alma hakkına sahiptir.

Madde 9


takipcixl.com hiçbir hizmetin kalıcılık garantisini veya telafi garantisini vermemektedir. Alınan hizmetler Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, Tiktok gibi sosyal medya platformları tarafından zaman içerisinde silinebilir. Bu durumda takipcixl.com’un hiçbir garantisi bulunmamaktadır. Müşteri aldığı hizmetin tamamının dahi  silinme riskinin olduğunu her zaman bilmelidir.

Madde 10


takipcixl.com müşteri memnuniyeti anlayışı kapsamında belirli hizmetlerde ve siparişlerde telafi sağlayabilir. Telafi yapılacak siparişlerde dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır.

Sipariş verirken belirtilen hesap linkinin aynı olması gerekir.
Hesabın sipariş verirken alınan başlangıç sayısının altına inmemesi gerekir.
Hesap gizlilik ayarının herkese açık statüsünde olması gerekir.


Bu şartları karşılayamayan siparişler için telafi sağllanamaz.

Madde 11


takipcixl.com iptal ettiği siparişlerde ücretin tamamını, kısmi iptal ettiği siparişlerde siparişin kalan kısmının ücretini müşteriye iade etmekle yükümlüdür. Müşteri ödemesini online ödeme yöntemiyle yaptıysa iade kartına, EFT/Havale/ATM/Fast ile yaptıysa iade banka hesabına yapılır.

İşleme alınmamış siparişlerde müşteri iptal hakkına sahiptir. Ama işleme alınan sipariş için aksi bir durum olmadığı sürece iade yapılamaz ve sipariş tamamlanır.

Madde 12


Verilen siparişlerde garantili takipci, beğeni, izlenme vb paketler haricinde, düşüş yaşanması durumnda kesinlikle iade telafi yoktur ! 

 

Son güncellenme tarihi: 16:10 - 31 Temmuz 2022

YAZA SEZONU ÖZEL İNDİRİM !

Fenomen Olma Yolunda TAKİPCİXL Herzaman Yanınızda :)

1.000 TAKİPCİ+

1.000 BEĞENİ+

2.000 İZLENME + ERİŞİM

ACELE ET FIRSATI  KAÇIRMA !

SON GÜN!Kampanya Sona Erdi
Instagram
KOMBO PAKET
  • 1.000 TAKİPCİ
  • 1.000 BEĞENİ
  • 2.000 İZLENME - ERŞİM
  • KOMBO PAKET
450249.99
Satın Al